Znajdź swój sklep spożywczy z dostawą!

Sprawdź, które sklepy dostarczą zakupy na twój kod pocztowy

Jaki sklep spożywczy wybrać w Warszawie?

Nikogo nie zaskoczy, że w stolicy mamy największy wybór usług e-grocery. Działają tam wszystkie największe sieci, my naliczyliśmy aż 7 opcji do wyboru. Praktycznie wszystkie z nich dostarczają na cały obszar miasta.

Na pierwszym miejscu polecamy usługi Auchan Direct. Największymi atutami Auchan są najniższe ceny na tle konkurencji oraz bardzo wygodne opcje dostawy. Zakupy mogą dotrzeć pod nasze drzwi każdego dnia tygodnia albo możemy je odebrać w punkcie odbioru. Musimy pamiętać o minimalnej kwocie zamówienia, która wynosi 100 zł.

Inną opcją wartą polecenia jest sklep Frisco. Być może ta nazwa nie jest każdemu znana, tak jak Auchan, bo jest to sklep działający wyłącznie online. Frisco także dostarcza 7 dni w tygodniu i w szerokim zakresie godzin. Jednak jego zaletą są niższe koszty dostawy — w Auchan opłata za dostawę jest stała, a w Frisco maleje w zależności od tego, czy jesteśmy stałymi klientami i jaka jest wartość zakupów. Dzięki temu pomimo nieco wyższych cen, zakupy we Frisco mogą być bardziej opłacalne niż w Auchan. Minimalna wartość zamówienia jest taka sama, jak w Auchan, czyli 100 zł.

Zapisz się do newslettera!

Dzięki temu będziesz na bieżąco w świecie e-grocery oraz dowiesz się o promocjach i nowo otwartych sklepach z dostawą do domu w pobliżu.

W każdym momencie będzie można się wypisać jednym kliknięciem.

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.